Katowice-Tysiąclecie, ul. BOLESŁAWA CHROBREGO (37,00m2) – Zamiana na mieszkanie minimum 2-pokojowe – 47,00m2 (2 oddzielne pokoje)

ZAMIANA

Podsumowanie

Cena
ZAMIANA
Nr ogłoszenia
0271
Ogłoszeniodawca
SM "PIAST" - PM
Telefon kontaktowy
32 254-65-05 wew. 144
Typ oferty
Mieszkanie
Sprzedane
Nie
Rodzaj oferty
Sprzedaż
Status
Dostępny
Lokalizacja
Katowice
Powierzchnia
37 m2
Pokoje
1
Sypialnia
1
Łazienka
1

Opis

Galeria zdjęć

ROZKŁAD i POŁOŻENIE

Do zamiany oferujemy mieszkanie znajdujące się przy ul. Bolesława Chrobrego w Katowicach. Lokal mieszkalny o powierzchni 37 m2, składa się z jednego pokoju oraz małej oddzielonej sypialni (ścianka karton-gips), przedpokoju, widnej kuchni, łazienki połączonej z WC i komórki wewnątrz mieszkania, przerobionej na garderobę. Mieszkanie znajduje się na parterze, z balkonem.

STAN TECHNICZNY

Mieszkanie po remoncie. Instalacja wodno-kanalizacyjna wymieniona na nową 2 lata temu. Okna nowe plastikowe (3 lata). Drzwi zewnętrzne nowe. Na podłogach położone są panele, w kuchni i przedpokoju gres, łazienka i komórka lokatorska kafelki. Centralne ogrzewanie miejskie. Możliwe pozostawienie całego wyposażenia. Mieszkanie znajduje się w zasobach Spółdzielni Mieszkaniowej „Piast” w Katowicach.

ZAMIANA

Zamiana na mieszkanie minimum 2-pokojowe – 47,00 m2 (2 oddzielne pokoje), z balkonem, powyżej parteru. Mieszkanie może być do remontu. Najlepiej os. Tysiąclecia, jednak inne oferty będą rozważone. W grę wchodzi jedynie możliwość zamiany mieszkań na takich samych warunkach (umowa najmu).

LOKALIZACJA

Doskonała lokalizacja budynku, które znajduje się tuż przy głównej drodze prowadzącej zarówno do centrum Katowice jak i Chorzowa pozwala na szybkie przemieszczanie się komunikacją miejską. Bliska lokalizacja DTŚ i autostrady pozwala również na doskonałe poruszanie się samochodem. Nieopodal budynku znajduje się duży teren rekreacyjny z boiskiem do siatkówki i piłki nożnej, a także zewnętrzna siłownia i plac zabaw dla dzieci. Bardzo łatwe i wygodne przejście do znajdującego się niedaleko WPKiW, ZOO i Wesołego Miasteczka. Na osiedlu znajdują się przedszkola i szkoły, a także przychodnie lekarskie, co niewątpliwie wpływa na jego atrakcyjność. Zróżnicowany handel prowadzony na terenie osiedla, który przekłada się na ilość i jakość małych sklepów i dużych kompleksów handlowych zapewnia doskonałe zaplecze dla mieszkańców osiedla. Oprócz powyższych udogodnień na osiedlu znajdują się także banki, poczty i wiele terenów rekreacyjnych dla osób w różnym przedziale wiekowym.

 

Wszelkie dodatkowe informacje oraz uzgodnienie terminu obejrzenia mieszkania u pośrednika w siedzibie Spółdzielni Mieszkaniowej „Piast” w Katowicach, ul. Zawiszy Czarnego 8, pok. 14. Telefon kontaktowy: 32 254-65-05 wew. 144, 507-099-435, 665-121-855.

Udogodnienia

  • Balkon
  • Garaż
  • Internet
  • Komórka
  • Parking
  • Piwnica
  • Telewizja kablowa
  • Winda

Lokalizacja

Zapraszamy na stronę SM "PIAST"