Katowice-Tysiąclecie, ul. Piastów (37,50m2) zamiana na mieszkanie o podobnym metrażu w „Kukurydzach” lub w innych budynkach, w których winda zatrzymuje się na piętrze położenia mieszkania.

ZAMIANA

Podsumowanie

Cena
ZAMIANA
Nr ogłoszenia
0271
Ogłoszeniodawca
SM "PIAST" - PM
Telefon kontaktowy
32 254-65-05 wew. 144
Typ oferty
Mieszkanie
Sprzedane
Nie
Rodzaj oferty
Sprzedaż
Status
Dostępny
Lokalizacja
Katowice
Powierzchnia
37,50 m2
Pokoje
2
Łazienka
1

Opis

Galeria zdjęć

ROZKŁAD i POŁOŻENIE

Do zamiany oferujemy bardzo atrakcyjne i wygodne mieszkanie 2 pokojowe – spółdzielcze własnościowe prawo do lokalu, o powierzchni 37,50 m2 zlokalizowane przy ul. Piastów w Katowicach – Osiedle Tysiąclecia Dolne. Mieszkanie składa się z 2 doskonałych do aranżacji pokoi, przedpokoju, kuchni w aneksie w jednym pokoju oraz łazienki z WC. Lokal mieszkalny znajduje się na 9 piętrze . Dodatkowe powierzchnie : balkony oraz komórka przynależna do mieszkania (nie wliczona do powierzchni mieszkania).

 

STAN TECHNICZNY

Mieszkanie po remoncie, gotowe do zamieszkania. Okna plastikowe. Na podłogach panele i kafelki.

 

LOKALIZACJA

Doskonała lokalizacja budynku – Osiedle Tysiąclecie Dolne (Centrum). Szybki dojazd do ul. Chorzowskiej oraz do DTŚ. Niedaleko znajduje się centrum handlowe Auchan i AKS oraz SCC a także liczne lokalne sklepy w pawilonach handlowych (Biedronka, Stokrotka Delikatesy, Tesco i Lidl ) W pobliżu szkoły i przedszkola. W niedalekiej odległości przystanki tramwajowe (po drugiej stronie ul. Chorzowskiej) i autobusowe. Najbliższa okolica, jak i całe Osiedle Tysiąclecia sprzyja również rekreacji – w pobliżu Park Śląski ze wszystkimi jego atrakcjami (ZOO, Wesołe Miasteczko). Liczne ścieżki spacerowe, place zabaw, siłownie zewnętrzne, ścieżki rowerowe. Widok z mieszkania częściowo na Park Śląski, centrum Katowic oraz Osiedle.

 

Wszelkie dodatkowe informacje oraz uzgodnienie terminu obejrzenia mieszkania u pośrednika w siedzibie Spółdzielni Mieszkaniowej „Piast” w Katowicach, ul. Zawiszy Czarnego 8, pok. 14. Telefon kontaktowy: 32 254-65-05 wew. 144, 507-099-435, 665-121-855.

Udogodnienia

  • Balkon
  • Garaż
  • Internet
  • Komórka
  • Parking
  • Piwnica
  • Telewizja kablowa
  • Winda

Lokalizacja

Profesjonalna obsługa

Nasi doświadczeni pracownicy zapewnią Państwu w pełni profesjonalną obsługę i wsparcie w każdej sytuacji

Wieloletnie doświadczenie

Na rynku nieruchomości funkcjonujemy już od bardzo dawna. Nic nas nie zdziwi i nic nas nie zaskoczy

Szeroka oferta

W ofercie posiadamy zarówno nieruchomości mieszkaniowe jak i komercyjne
Zapraszamy na stronę SM "PIAST"