Katowice, ul. Zawiszy Czarnego – cena 420.000,00 zł

420 000 PLN

Podsumowanie

Cena
420 000 PLN
Nr ogłoszenia
03355
Ogłoszeniodawca
SM "PIAST" - PM
Telefon kontaktowy
32 254-65-05 wew. 144
Sprzedane
Nie
Rodzaj oferty
Sprzedaż
Lokalizacja
Katowice
Powierzchnia
61,60 m2
Pokoje
3
Łazienka
1

Opis

Serdecznie zapraszamy do obejrzenia lokalu mieszkalnego znajdującego się przy ul. Zawiszy Czarnego w Katowicach na Osiedlu Tysiąclecia.

ROZKŁAD i POŁOŻENIE

Do sprzedaży oferujemy mieszkanie 3-pokojowe zlokalizowane przy ul. Zawiszy Czarnego w Katowicach o powierzchni 61,60 m2. W jego skład wchodzi wewnętrzna komórka lokatorska o powierzchni 2,10m2 (niewliczona do metrażu). Mieszkanie składa się z 2 samodzielnych pokoi oraz 1 przechodniego, przedpokoju, oddzielnej kuchni oraz łazienki połączonej z WC. Lokal mieszkalny znajduje się na 9 piętrze. Dodatkowym atutem są dwa balkony. Jeden z nich skierowany jest na park, drugi na osiedle.

STAN TECHNICZNY: Stan techniczny okazany na zdjęciach. Okna plastikowe. Na podłogach kafle. W przedpokoju ściany odnowione w zeszłym roku. W łazience znajduje się wanna. Balkony po renowacji.

LOKALIZACJA Doskonała lokalizacja budynku – Osiedle Tysiąclecie Dolne (Centrum). Szybki dojazd do ul. Chorzowskiej oraz do DTŚ. Niedaleko znajduje się centrum handlowe Auchan i AKS oraz SCC a także liczne lokalne sklepy w pawilonach handlowych (Biedronka, Pepco, Stokrotka Delikatesy, Tesco, Lidl, Aldi i wiele innych). W pobliżu szkoły, przedszkola i żłobki. W niedalekiej odległości przystanki tramwajowe (po drugiej stronie ul. Chorzowskiej) i autobusowe. Najbliższa okolica, jak i całe Osiedle Tysiąclecia sprzyja również rekreacji – w pobliżu Park Śląski ze wszystkimi jego atrakcjami (ZOO, Wesołe Miasteczko, skansen). Liczne ścieżki spacerowe, place zabaw, siłownie zewnętrzne, ścieżki rowerowe. Widok z mieszkania częściowo na Park Śląski oraz Osiedle.

 

Wszelkie dodatkowe informacje oraz uzgodnienie terminu obejrzenia mieszkania u pośrednika w siedzibie Spółdzielni Mieszkaniowej „Piast” w Katowicach, ul. Zawiszy Czarnego 8, pok. 14.

Telefon kontaktowy: 32 254-65-05 wew. 144 lub kom.  660 474 676 lub 792 414 493.

Udogodnienia

  • Balkon
  • Garaż
  • Internet
  • Komórka
  • Parking
  • Piwnica
  • Telewizja kablowa
  • Winda

Lokalizacja

Zapraszamy na stronę SM "PIAST"