Tysiąclecie, B.Chrobrego – cena 220.000,00 zł (do negocjacji)

220 000 PLN (do negocjacji)

Podsumowanie

Cena
220 000 PLN (do negocjacji)
Nr ogłoszenia
03324
Ogłoszeniodawca
SM "PIAST" - PM
Telefon kontaktowy
32 254-65-05 wew. 144
Typ oferty
Mieszkanie
Sprzedane
Nie
Rodzaj oferty
Sprzedaż
Status
Dostępny
Lokalizacja
Katowice
Powierzchnia
37 m2
Pokoje
1
Łazienka
1

Opis

Galeria zdjęć

 

Serdecznie zapraszamy do obejrzenia bardzo atrakcyjnego pod kątem lokalizacji i położenia lokalu mieszkalnego znajdującego się przy ul. B.Chrobrego w Katowicach – Osiedle Tysiąclecia.

 

ROZKŁAD i POŁOŻENIE

Do sprzedaży oferujemy bardzo wygodne mieszkanie – własnościowe spółdzielcze (bez KW)  , o powierzchni 37,00 m² zlokalizowane przy ul. B. Chrobrego w Katowicach – Osiedle Tysiąclecia. Mieszkanie składa się z jednego przestronnego pokoju, przedpokoju, oddzielnej kuchni oraz łazienki  z WC. Lokal mieszkalny znajduje się na 5 piętrze (z 13).

STAN TECHNICZNY: Mieszkanie do zamieszkania. Centralne ogrzewanie miejskie, woda podgrzewana piecykiem gazowym.

LOKALIZACJA Doskonała lokalizacja budynku – Osiedle Tysiąclecie Górne. Szybki dojazd do ul. Chorzowskiej oraz do DTŚ.  Niedaleko znajduje się centrum handlowe Auchan i SCC oraz liczne lokalne sklepy w pawilonach handlowych (Lidl, Biedronka, Aldi). W pobliżu szkoły i przedszkola, żłobek. W niedalekiej odległości przystanki autobusowe i  tramwajowe. Najbliższa okolica, jak i całe Osiedle Tysiąclecia sprzyja również rekreacji – w pobliżu Park Bederowiec wraz ze stawem „Maroko” (Ośrodek Wodniacki i Wędkarski) i ścieżkami spacerowymi. Oczywiście w bezpośredniej bliskości Park Śląski ze wszystkimi jego atrakcjami (ZOO, Wesołe Miasteczko). Place zabaw dla dzieci, zewnętrzne siłownie, Spółdzielczy Ośrodek Kultury SM „Piast” Miesięczny koszt utrzymania mieszkania to ok 400 zł (bez zaliczek na wodę, prądu i gazu).

Wszelkie dodatkowe informacje oraz uzgodnienie terminu obejrzenia mieszkania u pośrednika w siedzibie Spółdzielni Mieszkaniowej „Piast” w Katowicach, ul. Zawiszy Czarnego 8, pok. 14.

Telefon kontaktowy: 32 254-65-05 wew. 144 lub kom. 792414493, 696056846.

 

 

Udogodnienia

  • Balkon
  • Garaż
  • Internet
  • Komórka
  • Parking
  • Piwnica
  • Telewizja kablowa
  • Winda

Lokalizacja

Zapraszamy na stronę SM "PIAST"