Tysiąclecie Dolne, Katowice – 3 pokoje, cena 359.000,00 zł

359 000 PLN

Podsumowanie

Cena
359 000 PLN
Nr ogłoszenia
06681
Ogłoszeniodawca
SM "PIAST" - PM
Telefon kontaktowy
32 254-65-05 wew. 143
Typ oferty
Mieszkanie
Sprzedane
Nie
Rodzaj oferty
Sprzedaż
Status
Dostępny
Lokalizacja
Katowice
Powierzchnia
56,50 m2
Pokoje
3
Łazienka
1

Opis

Tysiąclecie Dolne, Katowice – 3 pokoje, cena 359.000,00 zł.

Serdecznie zapraszamy do obejrzenia bardzo atrakcyjnego pod kątem lokalizacji i położenia lokalu mieszkalnego znajdującego się przy ul. Piastów w Katowicach – Osiedle Tysiąclecia – Dolne.

 

ROZKŁAD i POŁOŻENIE

Do sprzedaży oferujemy bardzo wygodne 3-pokojowe mieszkanie o powierzchni 56,50 m² zlokalizowane przy ul. Piastów  w Katowicach – Osiedle Tysiąclecia – Dolne (tuż obok wejścia do Parku Śląskiego). Mieszkanie składa się z 3 pokoi (w tym jeden przechodni), przedpokoju, kuchni z wyjściem na balkon oraz łazienki z WC. Lokal mieszkalny znajduje się na 3 piętrze, w budynku 13 piętrowym. W budynku znajdują się windy, wejście do budynku zabezpieczone indywidualnym kodem. Parking przed blokiem z wjazdem tylko dla mieszkańców (szlabany).

STAN TECHNICZNY: Mieszkanie do remontu lub odświeżenia. Okna plastikowe. W mieszkaniu znajduje się komórka, którą można wykorzystać jako garderobę lub typowe pomieszczenie gospodarcze. Poprzednia Właścicielka korzystała również z piwnicy znajdującej się w budynku. Centralne ogrzewanie miejskie, woda podgrzewana piecykiem gazowym. Dodatkową powierzchnię stanowi balkon.

LOKALIZACJA Doskonała lokalizacja budynku – Osiedle Tysiąclecie Dolne. W niedalekiej odległości siłownia zewnętrzna, plac zabaw dla dzieci i boisko do siatkówki plażowej. Tuż obok budynku wejście do Parku Śląskiego. Szybki dojazd do ul. Chorzowskiej oraz do DTŚ. Niedaleko znajduje się centrum handlowe SCC, Auchan, AKS oraz liczne lokalne sklepy w pawilonach handlowych  oraz targowisko ze świeżymi warzywami i owocami. W pobliżu szkoły i przedszkola. W niedalekiej odległości przystanki autobusowe i tramwajowe. Najbliższa okolica, jak i całe Osiedle Tysiąclecia sprzyja również rekreacji. Oczywiście w bezpośredniej bliskości Park Śląski ze wszystkimi jego atrakcjami (ZOO, Wesołe Miasteczko, Stadion Śląski).

Wszelkie dodatkowe informacje oraz uzgodnienie terminu obejrzenia mieszkania u pośrednika w siedzibie Spółdzielni Mieszkaniowej „Piast” w Katowicach, ul. Zawiszy Czarnego 8, pok. 14.

Telefon kontaktowy: 32 254-65-05 wew. 144 lub kom. 696 056 846. Proszę dzwonić od poniedziałku do piątku do godziny 16:00.

 

Udogodnienia

  • Balkon
  • Garaż
  • Internet
  • Komórka
  • Parking
  • Piwnica
  • Telewizja kablowa
  • Winda

Lokalizacja

Zapraszamy na stronę SM "PIAST"