Tysiąclecie Dolne, Katowice – cena 189.000,00 zł (do negocjacji)

189 000 PLN

Podsumowanie

Cena
189 000 PLN
Nr ogłoszenia
03340
Ogłoszeniodawca
SM "PIAST" - PM
Telefon kontaktowy
32 254-65-05 wew. 144
Typ oferty
Mieszkanie
Sprzedane
Nie
Rodzaj oferty
Sprzedaż
Status
Zarezerwowany
Lokalizacja
Katowice
Powierzchnia
27,30 m2
Pokoje
1
Łazienka
1

Opis

 

Tysiąclecie Dolne, Katowice – cena 189.000,00 zł. (cena do negocjacji)

Serdecznie zapraszamy do obejrzenia bardzo atrakcyjnego pod kątem lokalizacji i położenia lokalu mieszkalnego znajdującego się przy ul. Piastów w Katowicach – Osiedle Tysiąclecia.

 

ROZKŁAD i POŁOŻENIE

Do sprzedaży oferujemy 1-pokojowe mieszkanie (kawalerka z aneksem kuchennym) o powierzchni 27,30 m² powierzchni użytkowej, zlokalizowane przy ul. Piastów  w Katowicach – Osiedle Tysiąclecia Dolne. Mieszkanie składa się z 1 pokoju, przedpokoju, aneksu kuchennego i łazienki z WC. Lokal mieszkalny znajduje się na 11 piętrze. W budynku znajdują się windy, wejście do budynku zabezpieczone indywidualnym kodem. Parking przed blokiem z wjazdem tylko dla mieszkańców (szlabany).

STAN TECHNICZNY: Mieszkanie do remontu. Centralne ogrzewanie miejskie i gaz. Dodatkową powierzchnię stanowi  balkon z widokiem na bardzo zieloną część osiedla.

LOKALIZACJA Doskonała lokalizacja budynku – Osiedle Tysiąclecie Dolne –w niedalekiej odległości od do Parku Śląskiego od strony Legendii (Śląskiego Wesołego Miasteczka). Szybki dojazd do ul. Chorzowskiej oraz do DTŚ. Niedaleko znajduje się centrum handlowe SCC , Auchan, AKS oraz liczne lokalne sklepy w pawilonach handlowych  oraz targowisko ze świeżymi warzywami i owocami. W pobliżu szkoły i przedszkola. W niedalekiej odległości przystanki autobusowe i tramwajowe. Najbliższa okolica, jak i całe Osiedle Tysiąclecia sprzyja również rekreacji. Oczywiście w bezpośredniej bliskości Park Śląski ze wszystkimi jego atrakcjami (ZOO, Wesołe Miasteczko, Stadion Śląski). Place zabaw dla dzieci, zewnętrzne siłownie, Spółdzielczy Ośrodek Kultury SM „Piast”.

Wszelkie dodatkowe informacje oraz uzgodnienie terminu obejrzenia mieszkania u pośrednika w siedzibie Spółdzielni Mieszkaniowej „Piast” w Katowicach, ul. Zawiszy Czarnego 8, pok. 14.

Telefon kontaktowy: 32 254-65-05 wew. 144 lub kom. 696 056 846.

Udogodnienia

  • Balkon
  • Garaż
  • Internet
  • Komórka
  • Parking
  • Piwnica
  • Telewizja kablowa
  • Winda

Lokalizacja

Zapraszamy na stronę SM "PIAST"