Tysiąclecie Dolne, Katowice – cena 230.000,00 zł.

230 000 PLN

Podsumowanie

Cena
230 000 PLN
Nr ogłoszenia
03328
Ogłoszeniodawca
SM "PIAST" - PM
Telefon kontaktowy
32 254-65-05 wew. 144
Typ oferty
Mieszkanie
Sprzedane
Nie
Rodzaj oferty
Sprzedaż
Status
Dostępny
Lokalizacja
Katowice
Powierzchnia
38,50 m2
Pokoje
2
Łazienka
1

Opis

Galeria zdjęć

 

Serdecznie zapraszamy do obejrzenia bardzo atrakcyjnego pod kątem lokalizacji i położenia lokalu mieszkalnego znajdującego się przy ul. Tysiąclecia w Katowicach – Osiedle Tysiąclecia.

 

 

ROZKŁAD i POŁOŻENIE

Do sprzedaży oferujemy bardzo wygodne 2-pokojowe mieszkanie  o powierzchni 38,50 m² zlokalizowane przy ul. Tysiąclecia  w Katowicach – Osiedle Tysiąclecia Dolne. Mieszkanie składa się z  2 pokoi, przedpokoju, „ślepej”j  kuchni, łazienki z WC. Lokal mieszkalny znajduje się na 8 piętrze.  W budynku znajdują się windy, wejście do budynku zabezpieczone indywidualnym kodem. Parking przed blokiem z wjazdem tylko dla mieszkańców (szlabany ).

STAN TECHNICZNY: Mieszkanie do remontu. Centralne ogrzewanie miejskie  i gaz.  Dodatkową powierzchnię stanowi  balkon.

LOKALIZACJA Doskonała lokalizacja budynku – Osiedle Tysiąclecie Dolne –w niedalekiej odległości od wejścia głównego do Parku Śląskiego .Szybki dojazd do ul. Chorzowskiej oraz do DTŚ.  Niedaleko znajduje się centrum handlowe SCC , Auchan, AKS oraz liczne lokalne sklepy w pawilonach handlowych  oraz targowisko ze świeżymi warzywami i owocami. W pobliżu szkoły i przedszkola. W niedalekiej odległości przystanki autobusowe i tramwajowe.. Najbliższa okolica, jak i całe Osiedle Tysiąclecia sprzyja również rekreacji. Oczywiście w bezpośredniej bliskości Park Śląski ze wszystkimi jego atrakcjami (ZOO, Wesołe Miasteczko, Stadion Śląski). Place zabaw dla dzieci, zewnętrzne siłownie, Spółdzielczy Ośrodek Kultury SM „Piast”.

Wszelkie dodatkowe informacje oraz uzgodnienie terminu obejrzenia mieszkania u pośrednika w siedzibie Spółdzielni Mieszkaniowej „Piast” w Katowicach, ul. Zawiszy Czarnego 8, pok. 14.

Telefon kontaktowy: 32 254-65-05 wew. 144 lub kom. 792414493, 696056846;

 

Udogodnienia

  • Balkon
  • Garaż
  • Internet
  • Komórka
  • Parking
  • Piwnica
  • Telewizja kablowa
  • Winda

Lokalizacja

Zapraszamy na stronę SM "PIAST"