Tysiąclecie Dolne, Katowice – cena 250.000,00 zł (do negocjacji)

250 000 PLN (do negocjacji)

Podsumowanie

Cena
250 000 PLN (do negocjacji)
Nr ogłoszenia
0302
Ogłoszeniodawca
SM "PIAST" - PM
Telefon kontaktowy
32 254-65-05 wew. 144
Typ oferty
Mieszkanie
Sprzedane
Nie
Rodzaj oferty
Sprzedaż
Status
Dostępny
Lokalizacja
Katowice
Powierzchnia
47,46 m2
Pokoje
2
Łazienka
1

Opis

Galeria zdjęć

 

Serdecznie zapraszamy do obejrzenia bardzo atrakcyjnego pod kątem lokalizacji i położenia lokalu mieszkalnego znajdującego się przy ul. Tysiąclecia w Katowicach – Osiedle Tysiąclecia.

 

Mieszkanie zostanie udostępnione do oglądania po 10 maja 2019r. !

ROZKŁAD i POŁOŻENIE

Do sprzedaży oferujemy bardzo wygodne  2-pokojowe mieszkanie  o powierzchni 47,46 m² (+ komórka wewnątrz mieszkania 1,70 m² nie wliczona do powierzchni) zlokalizowane przy ul. Tysiąclecia  w Katowicach – Osiedle Tysiąclecie Dolne. Mieszkanie składa się z 2 pokoi, dużej kuchni (powstałej z połączenia z trzecim pokojem ) przedpokoju oraz łazienki z WC. Lokal mieszkalny znajduje się na parterze, widok na wschód. W budynku znajdują się 3 windy, wejście do budynku zabezpieczone indywidualnym kodem. Parking przed blokiem z wjazdem tylko dla mieszkańców (szlabany ).

 

STAN TECHNICZNY

Mieszkanie do odświeżenia.  Na podłogach panele i kafle. Okna plastikowe. Centralne ogrzewanie miejskie, woda podgrzewana piecykiem gazowym .

 

LOKALIZACJA

Doskonała lokalizacja budynku – Osiedle Tysiąclecie Dolne. Szybki dojazd do ul. Chorzowskiej oraz do DTŚ.  Niedaleko znajduje się centrum handlowe Auchan,SCC i AKS oraz liczne lokalne sklepy w pawilonach handlowych  oraz targowisko ze świeżymi warzywami i owocami. W pobliżu szkoły i przedszkola. W niedalekiej odległości przystanki autobusowe. Najbliższa okolica, jak i całe Osiedle Tysiąclecia sprzyja również rekreacji. Oczywiście w bezpośredniej bliskości Park Śląski ze wszystkimi jego atrakcjami (ZOO, Wesołe Miasteczko, Stadion Śląski). Place zabaw dla dzieci, zewnętrzne siłownie, Spółdzielczy Ośrodek Kultury SM „Piast”.

 

Wszelkie dodatkowe informacje oraz uzgodnienie terminu obejrzenia mieszkania u pośrednika w siedzibie Spółdzielni Mieszkaniowej „Piast” w Katowicach, ul. Zawiszy Czarnego 8, pok. 14.

Telefon kontaktowy: 32 254-65-05 wew. 144 lub kom. 696 056 846.

Udogodnienia

  • Balkon
  • Garaż
  • Internet
  • Komórka
  • Parking
  • Piwnica
  • Telewizja kablowa
  • Winda

Lokalizacja

Zapraszamy na stronę SM "PIAST"