Tysiąclecie Dolne, Katowice – cena 325.000,00 zł

325 000 PLN

Podsumowanie

Cena
325 000 PLN
Nr ogłoszenia
06687
Ogłoszeniodawca
SM "PIAST" - PM
Telefon kontaktowy
32 254-65-05 wew. 143
Typ oferty
Mieszkanie
Sprzedane
Nie
Rodzaj oferty
Sprzedaż
Status
Dostępny
Lokalizacja
Katowice
Powierzchnia
46,40 m2
Pokoje
3
Łazienka
1

Opis

Serdecznie zapraszamy do obejrzenia bardzo atrakcyjnego pod kątem lokalizacji i położenia lokalu mieszkalnego znajdującego się przy ul. Tysiąclecia w Katowicach – Osiedle Tysiąclecia.

ROZKŁAD i POŁOŻENIE

Do sprzedaży oferujemy bardzo wygodne (narożne) 3-pokojowe mieszkanie  o powierzchni 46,40 m² powierzchni użytkowej (w tym wewnętrzna komórka w mieszkaniu o powierzchni 1,90 m²), zlokalizowane przy ul. Tysiąclecia w Katowicach – Osiedle Tysiąclecia Dolne. Mieszkanie składa się z 3 pokoi, przedpokoju, „ślepej” kuchni (istnieje możliwość zaaranżowania kuchni z oknem z pokoju graniczącego z kuchnią, na chwilę obecną zamiast pełnej ściany pomiędzy kuchnią a jednym z trzech pokoi zamontowana jest szyba), łazienki z WC. Lokal mieszkalny znajduje się na 10 piętrze – z dużego pokoju rozciąga się piękny widok na zieloną panoramę Katowic (w tym na Staw Maroko na Osiedlu Tysiąclecia). W budynku znajdują się windy, wejście do budynku zabezpieczone indywidualnym kodem. Parking przed blokiem z wjazdem tylko dla mieszkańców (szlabany).

STAN TECHNICZNY: Mieszkanie do remontu lub odświeżenia. Centralne ogrzewanie miejskie i gaz.  Dodatkową powierzchnię stanowi  balkon.

LOKALIZACJA Doskonała lokalizacja budynku – Osiedle Tysiąclecie Dolne –w niedalekiej odległości od wejścia głównego do Parku Śląskiego. Szybki dojazd do ul. Chorzowskiej oraz do DTŚ. Niedaleko znajduje się centrum handlowe SCC, Auchan, AKS oraz liczne lokalne sklepy w pawilonach handlowych oraz targowisko ze świeżymi warzywami i owocami. W pobliżu szkoły i przedszkola. W niedalekiej odległości przystanki autobusowe i tramwajowe. Najbliższa okolica, jak i całe Osiedle Tysiąclecia sprzyja również rekreacji. Oczywiście w bezpośredniej bliskości Park Śląski ze wszystkimi jego atrakcjami (ZOO, Wesołe Miasteczko, Stadion Śląski). Place zabaw dla dzieci, zewnętrzne siłownie, Spółdzielczy Ośrodek Kultury SM „Piast”.

Wszelkie dodatkowe informacje oraz uzgodnienie terminu obejrzenia mieszkania u pośrednika w siedzibie Spółdzielni Mieszkaniowej „Piast” w Katowicach, ul. Zawiszy Czarnego 8, pok. 14.

Telefon kontaktowy: 32 254-65-05 wew. 144 lub kom. 696 056 846.

Udogodnienia

  • Balkon
  • Garaż
  • Internet
  • Komórka
  • Parking
  • Piwnica
  • Telewizja kablowa
  • Winda

Lokalizacja

Profesjonalna obsługa

Nasi doświadczeni pracownicy zapewnią Państwu w pełni profesjonalną obsługę i wsparcie w każdej sytuacji

Wieloletnie doświadczenie

Na rynku nieruchomości funkcjonujemy już od bardzo dawna. Nic nas nie zdziwi i nic nas nie zaskoczy

Szeroka oferta

W ofercie posiadamy zarówno nieruchomości mieszkaniowe jak i komercyjne
Zapraszamy na stronę SM "PIAST"