Tysiąclecie Dolne, Katowice „Kukurydze” – cena 385.000,00 zł

385 000 PLN

Podsumowanie

Cena
385 000 PLN
Nr ogłoszenia
03327
Ogłoszeniodawca
SM "PIAST" - PM
Telefon kontaktowy
32 254-65-05 wew. 144
Typ oferty
Mieszkanie
Sprzedane
Nie
Rodzaj oferty
Sprzedaż
Status
Dostępny
Lokalizacja
Katowice
Powierzchnia
59,50 m2
Pokoje
3
Łazienka
1

Opis

Galeria zdjęć

 

Serdecznie zapraszamy do obejrzenia bardzo atrakcyjnego pod kątem lokalizacji i położenia lokalu mieszkalnego znajdującego się przy ul. Zawiszy Czarnego w Katowicach – Osiedle Tysiąclecia.

 

ROZKŁAD i POŁOŻENIE

Do sprzedaży oferujemy bardzo wygodne 3-pokojowe mieszkanie  o powierzchni 59,50 m² zlokalizowane przy ul. Zawiszy Czarnego  w Katowicach – Osiedle Tysiąclecia. Mieszkanie składa się z 3 pokoi, przedpokoju, otwartej  kuchni, łazienki z WC i komórki wewnątrz mieszkania (garderoby). Lokal mieszkalny znajduje się na 2 piętrze.  W budynku znajdują się windy, wejście do budynku zabezpieczone indywidualnym kodem. Parking przed blokiem z wjazdem tylko dla mieszkańców (szlabany).

STAN TECHNICZNY: Mieszkanie do odświeżenia. Centralne ogrzewanie miejskie, woda ciepła i zimna z sieci. W budynku nie ma dostępu do sieci gazowej.  Dodatkową powierzchnię stanowi duży balkon.

LOKALIZACJA Doskonała lokalizacja budynku – Osiedle Tysiąclecie Dolne –w niedalekiej odległości od wejścia głównego do Parku Śląskiego .Szybki dojazd do ul. Chorzowskiej oraz do DTŚ.  Niedaleko znajduje się centrum handlowe SCC , Auchan, AKS oraz liczne lokalne sklepy w pawilonach handlowych  oraz targowisko ze świeżymi warzywami i owocami. W pobliżu szkoły i przedszkola. W niedalekiej odległości przystanki autobusowe i tramwajowe.. Najbliższa okolica, jak i całe Osiedle Tysiąclecia sprzyja również rekreacji. Oczywiście w bezpośredniej bliskości Park Śląski ze wszystkimi jego atrakcjami (ZOO, Wesołe Miasteczko, Stadion Śląski). Place zabaw dla dzieci, zewnętrzne siłownie, Spółdzielczy Ośrodek Kultury SM „Piast”.

Wszelkie dodatkowe informacje oraz uzgodnienie terminu obejrzenia mieszkania u pośrednika w siedzibie Spółdzielni Mieszkaniowej „Piast” w Katowicach, ul. Zawiszy Czarnego 8, pok. 14.

Telefon kontaktowy: 32 254-65-05 wew. 144 lub kom. 696 056 846.

 

Udogodnienia

  • Balkon
  • Garaż
  • Internet
  • Komórka
  • Parking
  • Piwnica
  • Telewizja kablowa
  • Winda

Lokalizacja

Zapraszamy na stronę SM "PIAST"