Tysiąclecie Dolne, Katowice – wynajem – cena 2100 zł/m-c – w tym czynsz – (do negocjacji)

2 100 PLN (do negocjacji)

Podsumowanie

Cena
2 100 PLN (do negocjacji)
Nr ogłoszenia
0308
Ogłoszeniodawca
SM "PIAST" - PM
Telefon kontaktowy
32 254-65-05 wew. 144
Typ oferty
Mieszkanie
Sprzedane
Nie
Rodzaj oferty
Wynajem
Status
Dostępny
Lokalizacja
Katowice
Powierzchnia
62,10 m2
Pokoje
3
Łazienka
1

Opis

Galeria zdjęć

 

Serdecznie zapraszamy do obejrzenia bardzo atrakcyjnego pod kątem lokalizacji i położenia lokalu mieszkalnego znajdującego się przy ul. Tysiąclecia w Katowicach – Osiedle Tysiąclecia. 

ROZKŁAD i POŁOŻENIE

Do wynajmu oferujemy bardzo wygodne 3-pokojowe mieszkanie  o powierzchni 62,10 m² zlokalizowane przy ul. Tysiąclecia  w Katowicach – Osiedle Tysiąclecia Górne. Mieszkanie składa się z 3 pokoi, przedpokoju, kuchni, łazienki i osobnego WC. Lokal mieszkalny znajduje się na 4 piętrze.  W budynku znajdują się windy, wejście do budynku zabezpieczone indywidualnym kodem. Parking przed blokiem z wjazdem tylko dla mieszkańców (szlabany ).

 

STAN TECHNICZNY

Mieszkanie do zamieszkania zostają w nim: zabudowa kuchenna  z kuchenką  – lodówka do uzgodnienia. W dużym pokoju zostaje jasna kanapa z fotelami i stół . Mogą też zostać czarne meble (witrynki) . Pozostałe dwa pokoje będą w większości opróżnione. W mieszkaniu centralne ogrzewanie miejskie, woda podgrzewana piecykiem gazowym . Dodatkową powierzchnię stanowi balkon. W opłacie ustalonej przez Właścicieli zawarty jest czynsz do spółdzielni, liczniki gazu i prądu zostaną przepisane po wynajmie na nowych Najemców, którzy będą sami opłacać media. Kaucja zabezpieczająca w wysokości 2.100,00 zł. Właściciele preferują dłuższy okres wynajmu – powyżej roku.

 

LOKALIZACJA

Doskonała lokalizacja budynku – Osiedle Tysiąclecie Górne –w niedalekiej odległości od wejścia do Parku Śląskiego .Szybki dojazd do ul. Chorzowskiej oraz do DTŚ.  Niedaleko znajduje się centrum handlowe SCC , Auchan, AKS oraz liczne lokalne sklepy w pawilonach handlowych  oraz targowisko ze świeżymi warzywami i owocami. W pobliżu szkoły i przedszkola. W niedalekiej odległości przystanki autobusowe i tramwajowe.. Najbliższa okolica, jak i całe Osiedle Tysiąclecia sprzyja również rekreacji. Oczywiście w bezpośredniej bliskości Park Śląski ze wszystkimi jego atrakcjami (ZOO, Wesołe Miasteczko, Stadion Śląski). Place zabaw dla dzieci, zewnętrzne siłownie, Spółdzielczy Ośrodek Kultury SM „Piast”.

 

Wszelkie dodatkowe informacje oraz uzgodnienie terminu obejrzenia mieszkania u pośrednika w siedzibie Spółdzielni Mieszkaniowej „Piast” w Katowicach, ul. Zawiszy Czarnego 8, pok. 14.

Telefon kontaktowy: 32 254-65-05 wew. 144 lub kom. 696 056 846.

Udogodnienia

  • Balkon
  • Garaż
  • Internet
  • Komórka
  • Parking
  • Piwnica
  • Telewizja kablowa
  • Winda

Lokalizacja

Zapraszamy na stronę SM "PIAST"