Tysiąclecie Górne, Katowice – cena 380.000,00 zł (do negocjacji)

380 000 PLN (do negocjacji)

Podsumowanie

Cena
380 000 PLN (do negocjacji)
Nr ogłoszenia
03322
Ogłoszeniodawca
SM "PIAST" - PM
Telefon kontaktowy
32 254-65-05 wew. 144
Typ oferty
Mieszkanie
Sprzedane
Nie
Rodzaj oferty
Sprzedaż
Status
Dostępny
Lokalizacja
Katowice
Powierzchnia
74,10 m2
Pokoje
4
Łazienka
1

Opis

Galeria zdjęć

 

Tysiąclecie Górne, Katowice – cena 380.000,00 zł (do negocjacji).

Serdecznie zapraszamy do obejrzenia bardzo atrakcyjnego pod kątem lokalizacji i położenia lokalu mieszkalnego znajdującego się przy ul. Ułańskiej w Katowicach – Osiedle Tysiąclecia. Widok na Park Śląski i Stadion Śląski!!!

 

ROZKŁAD i POŁOŻENIE

Do sprzedaży oferujemy bardzo wygodne 4-pokojowe mieszkanie o powierzchni 74,10 m² zlokalizowane przy ul. Ułańskiej  w Katowicach – Osiedle Tysiąclecia. Mieszkanie składa się z 4 pokoi, przedpokoju, odrębnej kuchni z oknem, łazienki, w.c. i komórki. Lokal mieszkalny znajduje się na 11 piętrze. Widok na Park Śląski i Stadion Śląski czyli strona wschodnia. W budynku znajdują się 4 windy, wejście do budynku zabezpieczone indywidualnym kodem. Parking przed blokiem z wjazdem tylko dla mieszkańców (szlabany ).

STAN TECHNICZNY: Mieszkanie do odświeżenia i zamieszkania.. Na podłogach panele i kafle, okna plastikowe

LOKALIZACJA Doskonała lokalizacja budynku – Osiedle Tysiąclecie Górne. Szybki dojazd do ul. Chorzowskiej oraz do DTŚ.  Niedaleko znajduje się centrum handlowe Auchan, SCC i AKS, w bezpośredniej bliskości Tauzen Park (Rossman, Pepco, KIK, Maxi Zoo i siłownia Mc Fit), Aldi, Biedronka, liczne lokalne sklepy w pawilonach handlowych  oraz targowisko ze świeżymi warzywami i owocami. W pobliżu szkoły i przedszkola. W niedalekiej odległości przystanki autobusowe i tramwajowe, 10 min do wejścia do Parku Śląskiego. Najbliższa okolica, jak i całe Osiedle Tysiąclecia sprzyja również rekreacji. Oczywiście w bezpośredniej bliskości Park Śląski ze wszystkimi jego atrakcjami (ZOO, Wesołe Miasteczko, Stadion Śląski). Place zabaw dla dzieci, zewnętrzne siłownie, Spółdzielczy Ośrodek Kultury SM „Piast”. Ogromnym atutem tego mieszkania jest piękny widok na Park Śląski i Stadion Śląski .

Wszelkie dodatkowe informacje oraz uzgodnienie terminu obejrzenia mieszkania u pośrednika w siedzibie Spółdzielni Mieszkaniowej „Piast” w Katowicach, ul. Zawiszy Czarnego 8, pok. 14.

Telefon kontaktowy: 32 254-65-05 wew. 144 lub kom. 696 056 846.

 

 

Udogodnienia

  • Balkon
  • Garaż
  • Internet
  • Komórka
  • Parking
  • Piwnica
  • Telewizja kablowa
  • Winda

Lokalizacja

Zapraszamy na stronę SM "PIAST"