Tysiąclecie Górne, Katowice – mieszkanie 73,70 m² – 3 pokoje, 390.000,00 tys. zł (do negocjacji)

390 000 PLN (do negocjacji)

Podsumowanie

Cena
390 000 PLN (do negocjacji)
Nr ogłoszenia
0315
Ogłoszeniodawca
SM "PIAST" - PM
Telefon kontaktowy
32 254-65-05 wew. 144
Typ oferty
Mieszkanie
Sprzedane
Nie
Rodzaj oferty
Sprzedaż
Status
Dostępny
Lokalizacja
Katowice
Powierzchnia
73,70 m2
Pokoje
3
Łazienka
1

Opis

Galeria zdjęć

 

Serdecznie zapraszamy do obejrzenia bardzo atrakcyjnego pod kątem lokalizacji i położenia lokalu mieszkalnego znajdującego się przy ul. Chrobrego w Katowicach – Osiedle Tysiąclecia.

 

ROZKŁAD i POŁOŻENIE

Do sprzedaży oferujemy bardzo wygodne 3-pokojowe mieszkanie  o powierzchni 73,70 m² zlokalizowane przy ul. Chrobrego  w Katowicach – Osiedle Tysiąclecia Górne. Mieszkanie składa się z 3 pokoi, przedpokoju, kuchni, łazienki i osobnego WC oraz komórki zlokalizowanej wewnątrz mieszkania. Lokal mieszkalny znajduje się na 15 piętrze – widok na Park Śląski. W budynku znajdują się windy, wejście do budynku zabezpieczone indywidualnym kodem. Parking przed blokiem z wjazdem tylko dla mieszkańców (szlabany ).

STAN TECHNICZNY: Mieszkanie do odświeżenia i zamieszkania – zostają w nim: zabudowa kuchenna, meble w salonie – do uzgodnienia. Pozostałe dwa pokoje będą w większości opróżnione. W mieszkaniu centralne ogrzewanie miejskie, woda podgrzewana piecykiem gazowym . Dodatkową powierzchnię stanowi balkon oraz wewnętrzne pomieszczenie gospodarcze. Na podłogach parkiet oraz kafle.

LOKALIZACJA: Doskonała lokalizacja budynku – Osiedle Tysiąclecie Górne –w niedalekiej odległości od wejścia do Parku Śląskiego .Szybki dojazd do ul. Chorzowskiej oraz do DTŚ.  Niedaleko znajduje się centrum handlowe SCC , Auchan, AKS oraz liczne lokalne sklepy w pawilonach handlowych  oraz targowisko ze świeżymi warzywami i owocami. W pobliżu szkoły i przedszkola. W niedalekiej odległości przystanki autobusowe i tramwajowe. Najbliższa okolica, jak i całe Osiedle Tysiąclecia sprzyja również rekreacji. Oczywiście w bezpośredniej bliskości Park Śląski ze wszystkimi jego atrakcjami (ZOO, Wesołe Miasteczko, Stadion Śląski). Place zabaw dla dzieci, zewnętrzne siłownie, Spółdzielczy Ośrodek Kultury SM „Piast”.

 

Wszelkie dodatkowe informacje oraz uzgodnienie terminu obejrzenia mieszkania u pośrednika w siedzibie Spółdzielni Mieszkaniowej „Piast” w Katowicach, ul. Zawiszy Czarnego 8, pok. 14.

Telefon kontaktowy: 32 254-65-05 wew. 144 lub kom. 696 056 846.

 

Udogodnienia

  • Balkon
  • Garaż
  • Internet
  • Komórka
  • Parking
  • Piwnica
  • Telewizja kablowa
  • Winda

Lokalizacja

Zapraszamy na stronę SM "PIAST"