Tysiąclecie, Katowice – 73,90 m² – cena 2.300,00 zł/ m-c + opłaty do spółdzielni (ok. 750 zł/m-c) + media (do negocjacji)

2 300 PLN + opłaty do spółdzielni (ok. 750 zł/m-c) + media (do negocjacji)

Podsumowanie

Cena
2 300 PLN + opłaty do spółdzielni (ok. 750 zł/m-c) + media (do negocjacji)
Nr ogłoszenia
06683
Ogłoszeniodawca
SM "PIAST" - PM
Telefon kontaktowy
32 254-65-05 wew. 143
Typ oferty
Mieszkanie
Sprzedane
Nie
Rodzaj oferty
Wynajem
Status
Dostępny
Lokalizacja
Katowice
Powierzchnia
73,90 m2
Pokoje
4
Łazienka
1

Opis

Tysiąclecie, Katowice – 73,90 m² – cena 2.300,00 zł/ m-c + opłaty do spółdzielni (ok. 750 zł/m-c) + media (do negocjacji)

Serdecznie zapraszamy do obejrzenia bardzo atrakcyjnego pod kątem położenia lokalu mieszkalnego znajdującego się przy ul. B. Chrobrego w Katowicach – Osiedle Tysiąclecia.

 

ROZKŁAD i POŁOŻENIE

Do wynajmu oferujemy bardzo wygodne 4-pokojowe mieszkanie ( wejście do każdego z pokoi osobno z przedpokoju – mieszkanie rozkładowe) , o powierzchni 73,90 m² zlokalizowane przy   ul. B. Chrobrego  w Katowicach – Osiedle Tysiąclecia. Mieszkanie składa się z 4 pokoi, przedpokoju, oddzielnej kuchni z oknem, łazienki i WC oraz wewnętrznej komórki, z której można zrobić garderobę. Dodatkową powierzchnię stanowi balkon. Lokal mieszkalny znajduje się na 14 piętrze. W budynku znajdują się 2 windy, wejście do budynku zabezpieczone indywidualnym kodem. Parking przed blokiem z wjazdem tylko dla mieszkańców (szlabany ).

STAN TECHNICZNY: Mieszkanie do odświeżenia.

LOKALIZACJA Doskonała lokalizacja budynku – Osiedle Tysiąclecie Górne. Szybki dojazd do                                   ul. Chorzowskiej oraz do DTŚ.  Niedaleko znajduje się centrum handlowe Auchan,SCC i AKS oraz liczne lokalne sklepy w pawilonach handlowych (Lidl, Biedronka, Aldi) oraz targowisko ze świeżymi warzywami i owocami. W pobliżu szkoły i przedszkola. W niedalekiej odległości przystanki autobusowe. Najbliższa okolica, jak i całe Osiedle Tysiąclecia sprzyja również rekreacji. Oczywiście w bezpośredniej bliskości Park Śląski ze wszystkimi jego atrakcjami (ZOO, Wesołe Miasteczko, Stadion Śląski). Place zabaw dla dzieci, zewnętrzne siłownie, Spółdzielczy Ośrodek Kultury SM „Piast”. Miesięczny koszt utrzymania mieszkania to ok 600 zł na dwie osoby  zł (bez kosztów prądu i gazu).

Wszelkie dodatkowe informacje oraz uzgodnienie terminu obejrzenia mieszkania u pośrednika w siedzibie Spółdzielni Mieszkaniowej „Piast” w Katowicach, ul. Zawiszy Czarnego 8, pok. 14.

Telefon kontaktowy: 32 254-65-05 wew. 144 lub kom. 696 056 846. Proszę dzwonić od poniedziałku do piątku do godziny 16:00.

 

Udogodnienia

  • Balkon
  • Garaż
  • Internet
  • Komórka
  • Parking
  • Piwnica
  • Telewizja kablowa
  • Winda

Lokalizacja

Zapraszamy na stronę SM "PIAST"