Tysiąclecie, Katowice – najem 2 pokoje– cena 1500,00 zł + media (prąd i gaz)

1 500 PLN

Podsumowanie

Cena
1 500 PLN
Nr ogłoszenia
03341
Ogłoszeniodawca
SM "PIAST" - PM
Telefon kontaktowy
32 254-65-05 wew. 144
Typ oferty
Mieszkanie
Sprzedane
Nie
Rodzaj oferty
Wynajem
Status
Dostępny
Lokalizacja
Katowice
Powierzchnia
47,80 m2
Pokoje
2
Łazienka
1

Opis

 

Tysiąclecie, Katowice – najem 2 pokoje– cena 1500,00 zł + media (prąd i gaz)

Serdecznie zapraszamy do obejrzenia bardzo atrakcyjnego pod kątem lokalizacji i położenia lokalu mieszkalnego znajdującego się przy ul. Piastów  w Katowicach – Osiedle Tysiąclecia.

 

ROZKŁAD i POŁOŻENIE

Do najmu oferujemy bardzo wygodne rozkładowe  2-pokojowe mieszkanie , o powierzchni   47,80 zlokalizowane przy ul. Piastów 2 Katowicach  – Osiedle Tysiąclecia. Mieszkanie składa się z 2 pokoi, przedpokoju, kuchni oraz łazienki z WC i komórki zlokalizowanej w mieszkaniu (wejście z sypialni). Lokal mieszkalny znajduje się na 2 piętrze. Wejście do budynku zabezpieczone indywidualnym kodem. Parking przed blokiem z wjazdem tylko dla mieszkańców (szlabany). Widok z mieszkania na staw Maroko znajdujący się po drugiej stronie ulicy.

STAN TECHNICZNY: Mieszkanie do odświeżenia i do zamieszkania. Wszystkie sprzęty mogą pozostać, jednak jeśli Najemca będzie mieć własne meble to znajdujące się w lokalu meble mogą zostać usunięte przez Właściciela przed wynajęciem.

LOKALIZACJA Doskonała lokalizacja budynku – Osiedle Tysiąclecie Dolne – przy stawie Maroko. Szybki dojazd do  ul. Chorzowskiej oraz do DTŚ.  Niedaleko znajduje się centrum handlowe Auchon, Biedronka, oraz targowisko ze świeżymi warzywami i owocami. W pobliżu szkoły i przedszkola. W niedalekiej odległości przystanki autobusowe i tramwajowe Najbliższa okolica, jak i całe Osiedle Tysiąclecia sprzyja również rekreacji. Oczywiście w bezpośredniej bliskości Park Śląski ze wszystkimi jego atrakcjami (ZOO, Wesołe Miasteczko, Stadion Śląski). Place zabaw dla dzieci oraz zewnętrzne siłownie.

Wszelkie dodatkowe informacje oraz uzgodnienie terminu obejrzenia mieszkania u pośrednika w siedzibie Spółdzielni Mieszkaniowej „Piast” w Katowicach, ul. Zawiszy Czarnego 8, pok. 14.

Telefon kontaktowy: 32 254-65-05 wew. 144 lub kom. 696 056 846.

Udogodnienia

  • Balkon
  • Garaż
  • Internet
  • Komórka
  • Parking
  • Piwnica
  • Telewizja kablowa
  • Winda

Lokalizacja

Zapraszamy na stronę SM "PIAST"