Tysiąclecie, Katowice – najem– cena 1500,00 zł (do negocjacji), w tym media

1 500 PLN

Podsumowanie

Cena
1 500 PLN
Nr ogłoszenia
03333
Ogłoszeniodawca
SM "PIAST" - PM
Telefon kontaktowy
32 254-65-05 wew. 144
Typ oferty
Mieszkanie
Sprzedane
Nie
Rodzaj oferty
Wynajem
Status
Dostępny
Lokalizacja
Katowice
Powierzchnia
60,90 m2
Pokoje
2
Łazienka
1

Opis

Galeria zdjęć

 

Serdecznie zapraszamy do obejrzenia bardzo atrakcyjnego pod kątem lokalizacji i położenia lokalu mieszkalnego znajdującego się przy ul. Tysiąclecia w Katowicach – Osiedle Tysiąclecia.

 

 

ROZKŁAD i POŁOŻENIE

Do najmu oferujemy bardzo wygodne 2-pokojowe mieszkanie , o powierzchni 60,90 m² zlokalizowane przy ul. Tysiąclecia w Katowicach – Osiedle Tysiąclecia Górne. Mieszkanie składa się z 2 pokoi, przedpokoju, kuchni oraz łazienki z WC. Lokal mieszkalny znajduje się na 8 piętrze. Wejście do budynku zabezpieczone indywidualnym kodem. Parking przed blokiem z wjazdem tylko dla mieszkańców (szlabany ).

STAN TECHNICZNY: w mieszkaniu można zrobić mały remont, odświeżyć. Wyposażenie widoczne na zdjęciu pozostaje w mieszkaniu.

LOKALIZACJA Doskonała lokalizacja budynku – Osiedle Tysiąclecie Górne. Szybki dojazd do ul. Chorzowskiej oraz do DTŚ.  Niedaleko znajduje się centrum handlowe Auchan, SCC oraz liczne lokalne sklepy w pawilonach handlowych (Tesco,Lidl, Biedronka, Aldi) oraz targowisko ze świeżymi warzywami i owocami. W pobliżu szkoły i przedszkola. W niedalekiej odległości przystanki autobusowe Najbliższa okolica, jak i całe Osiedle Tysiąclecia sprzyja również rekreacji. Oczywiście w bezpośredniej bliskości Park Śląski ze wszystkimi jego atrakcjami (ZOO, Wesołe Miasteczko, Stadion Śląski). Place zabaw dla dzieci, zewnętrzne siłownie, Spółdzielczy Ośrodek Kultury SM „Piast”.

Wszelkie dodatkowe informacje oraz uzgodnienie terminu obejrzenia mieszkania u pośrednika w siedzibie Spółdzielni Mieszkaniowej „Piast” w Katowicach, ul. Zawiszy Czarnego 8, pok. 14.

Telefon kontaktowy: 32 254-65-05 wew. 144 lub kom. 792414493, 696056846;

 

Udogodnienia

  • Balkon
  • Garaż
  • Internet
  • Komórka
  • Parking
  • Piwnica
  • Telewizja kablowa
  • Winda

Lokalizacja

Zapraszamy na stronę SM "PIAST"