Tysiąclecie, Katowice – najem – cena 1500,00 zł + media (prąd i gaz)

15 000 PLN

Podsumowanie

Cena
15 000 PLN
Nr ogłoszenia
03337
Ogłoszeniodawca
SM "PIAST" - PM
Telefon kontaktowy
32 254-65-05 wew. 144
Typ oferty
Mieszkanie
Sprzedane
Nie
Rodzaj oferty
Wynajem
Status
Dostępny
Lokalizacja
Katowice
Powierzchnia
36,70 m2
Pokoje
1
Łazienka
1

Opis

Tysiąclecie, Katowice – najem– cena 1500,00 zł + media (prąd i gaz)

Serdecznie zapraszamy do obejrzenia bardzo atrakcyjnego pod kątem lokalizacji i położenia lokalu mieszkalnego znajdującego się przy ul. Ułańskiej  w Katowicach – Osiedle Tysiąclecia.

 

 

ROZKŁAD i POŁOŻENIE

Do najmu oferujemy bardzo wygodne i ładne 1-pokojowe mieszkanie, o powierzchni 36,70 zlokalizowane przy ul. Ułańskiej  w Katowicach – Osiedle Tysiąclecia. Mieszkanie składa się z 1 pokoju, przedpokoju, kuchni oraz łazienki z WC komórki o pow. 1,50 m². Lokal mieszkalny znajduje się na 2 piętrze. Wejście do budynku zabezpieczone indywidualnym kodem. Parking przed blokiem z wjazdem tylko dla mieszkańców (szlabany). Możliwość wynajmu od dnia 01.06.2021r.

STAN TECHNICZNY: Mieszkanie do zamieszkania – po zakończeniu trwającej umowy najmu zostanie odmalowane. Z wyposażenia mieszkania pozostają meble i sprzęty w zabudowie, a w pokoju kanapa, dwa fotele oraz szafa.

LOKALIZACJA Doskonała lokalizacja budynku – Osiedle Tysiąclecie Górne Szybki dojazd do ul. Chorzowskiej oraz do DTŚ.  Niedaleko znajduje się centrum handlowe Tauzen Park , Biedronka, Aldi, Lidl, Mc Donalds, Teddy oraz targowisko ze świeżymi warzywami i owocami. W pobliżu szkoły i przedszkola. W niedalekiej odległości przystanki autobusowe i tramwajowe Najbliższa okolica, jak i całe Osiedle Tysiąclecia sprzyja również rekreacji. Oczywiście w bezpośredniej bliskości Park Śląski ze wszystkimi jego atrakcjami (ZOO, Wesołe Miasteczko, Stadion Śląski). Place zabaw dla dzieci oraz zewnętrzne siłownie.

Wszelkie dodatkowe informacje oraz uzgodnienie terminu obejrzenia mieszkania u pośrednika w siedzibie Spółdzielni Mieszkaniowej „Piast” w Katowicach, ul. Zawiszy Czarnego 8, pok. 14.

Telefon kontaktowy: 32 254-65-05 wew. 144 lub kom. 696 056 846.

Udogodnienia

  • Balkon
  • Garaż
  • Internet
  • Komórka
  • Parking
  • Piwnica
  • Telewizja kablowa
  • Winda

Lokalizacja

Zapraszamy na stronę SM "PIAST"