Tysiąclecie, ul. Piastów – cena 409.000,00 zł (do negocjacji)

409 000 PLN (do negocjacji)

Podsumowanie

Cena
409 000 PLN (do negocjacji)
Nr ogłoszenia
03325
Ogłoszeniodawca
SM "PIAST" - PM
Telefon kontaktowy
32 254-65-05 wew. 144
Typ oferty
Mieszkanie
Sprzedane
Nie
Rodzaj oferty
Sprzedaż
Status
Dostępny
Lokalizacja
Katowice
Powierzchnia
58,70 m2
Pokoje
3
Łazienka
1

Opis

Galeria zdjęć

 

Tysiąclecie – cena 419.000,00 zł do negocjacji z Właścicielem podczas oglądania mieszkania

Serdecznie zapraszamy do obejrzenie bardzo atrakcyjnego pod kątem lokalizacji i położenia lokalu mieszkalnego znajdującego się przy ul. Piastów w Katowicach.

ROZKŁAD i POŁOŻENIE

Do sprzedaży oferujemy przestronne i bardzo wygodne mieszkanie 3 pokojowe, o powierzchni 58,70 m2 zlokalizowane przy ul. Piastów w Katowicach. Mieszkanie składa się z 3 doskonałych do aranżacji pokoi, komórki (nie wliczonej w metraż mieszkania), przedpokoju, łazienki z WC. Lokal mieszkalny znajduje się na 9 piętrze z oknami skierowanymi na południe.

STAN TECHNICZNY:

Mieszkanie do zamieszkania po generalnym remoncie – wykończone w bardzo wysokim standardzie. Remont obejmował wymianę wszystkich instalacji , okien, drzwi wejściowych i wewnętrznych, wymianę grzejników i parapetów. Mieszkanie do sprzedaży z umeblowaniem i wyposażeniem AGD. Płyta indukcyjna , zmywarka ,lodówka w zabudowie, pralka, suszarka ora nowoczesny telewizor. Mieszkanie posiada dwa balkony. Parking pod blokiem zabezpieczony jest szlabanem. W komórce znajdującej się w mieszkaniu urządzono zabudowaną garderobę. W mieszkaniu znajdują się też dwie szafy typu Komandor. W kuchni meble zrobione na wymiar  z bardzo dobrej jakości sprzętami.

LOKALIZACJA

Doskonała lokalizacja budynku, która znajduje się nieopodal głównej drogi prowadzącej zarówno do centrum Katowic jak i Chorzowa pozwala na szybkie przemieszczanie się komunikacją miejską. Bliska lokalizacja DTŚ i autostrady pozwala również na doskonałe poruszanie się samochodem. Bardzo łatwe i wygodne przejście do znajdującego się niedaleko WPKiW, ZOO i Wesołego Miasteczka. Na osiedlu znajdują się przedszkola i szkoły, a także przychodnie lekarskie, co niewątpliwie wpływa na jego atrakcyjność. Zróżnicowany handel prowadzony na terenie osiedla, który przekłada się na ilość i jakość małych sklepów i dużych kompleksów handlowych zapewnia doskonałe zaplecze dla mieszkańców osiedla. Oprócz powyższych udogodnień na osiedlu znajdują się także banki, poczty i wiele terenów rekreacyjnych dla osób w różnym przedziale wiekowym.

Wszelkie dodatkowe informacje oraz uzgodnienie terminu obejrzenia mieszkania u pośrednika w siedzibie Spółdzielni Mieszkaniowej „Piast” w Katowicach, ul. Zawiszy Czarnego 8, pok. 14. Telefon kontaktowy: 32 254 65 05 wew. 144 lub 696-056-846.

 

 

 

Udogodnienia

  • Balkon
  • Garaż
  • Internet
  • Komórka
  • Parking
  • Piwnica
  • Telewizja kablowa
  • Winda

Lokalizacja

Zapraszamy na stronę SM "PIAST"