Tysiąclecie, ul. Tysiąclecia – cena 360.000,00 zł (do negocjacji)

360 000 PLN

Podsumowanie

Cena
360 000 PLN
Nr ogłoszenia
03348
Ogłoszeniodawca
SM "PIAST" - PM
Telefon kontaktowy
32 254-65-05 wew. 144
Typ oferty
Mieszkanie
Sprzedane
Nie
Rodzaj oferty
Sprzedaż
Status
Dostępny
Lokalizacja
Katowice
Powierzchnia
62,10 m2
Pokoje
3
Łazienka
1

Opis

 

Sprzedaż/Zamiana na mniejsze ; Tysiąclecie, ul. Tysiąclecia – cena 360.000,00 zł (do negocjacji)

Serdecznie zapraszamy do obejrzenia bardzo atrakcyjnego pod kątem lokalizacji i położenia lokalu mieszkalnego znajdującego się przy ul. Tysiąclecia w Katowicach – Osiedle Tysiąclecia.

 

 

ROZKŁAD i POŁOŻENIE

Do sprzedaży oferujemy bardzo wygodne mieszkanie 3 pokojowe – własnościowe, o powierzchni 62,10 m² zlokalizowane przy ul. Tysiąclecia  w Katowicach – Osiedle Tysiąclecia. Mieszkanie składa się z 3 doskonałych do aranżacji pokoi, przedpokoju, oddzielnej kuchni oraz łazienki i WC. Lokal mieszkalny znajduje się na 1 piętrze.

STAN TECHNICZNY: Mieszkanie do remontu. Bardzo dobry układ mieszkania. Okna wymienione (plastikowe). Centralne ogrzewanie miejskie, woda podgrzewana piecykiem gazowym.

LOKALIZACJA Doskonała lokalizacja budynku – Osiedle Tysiąclecie Górne. Szybki dojazd do ul. Chorzowskiej oraz do DTŚ.  Niedaleko znajduje się centrum handlowe Auchan i SCC oraz liczne lokalne sklepy w pawilonach handlowych (Lidl, Biedronka, Aldi). W pobliżu szkoły i przedszkola, żłobek. W niedalekiej odległości przystanki autobusowe. Najbliższa okolica, jak i całe Osiedle Tysiąclecia sprzyja również rekreacji –Oczywiście niedaleko Park Śląski ze wszystkimi jego atrakcjami (ZOO, Wesołe Miasteczko). Place zabaw dla dzieci, zewnętrzne siłownie,” Miesięczny koszt utrzymania mieszkania to ok 500 zł (bez zaliczek na prąd i gaz).

Wszelkie dodatkowe informacje oraz uzgodnienie terminu obejrzenia mieszkania u pośrednika w siedzibie Spółdzielni Mieszkaniowej „Piast” w Katowicach, ul. Zawiszy Czarnego 8, pok. 14.

Telefon kontaktowy: 32 254-65-05 wew. 144 lub kom. 792 414 493;

 

Udogodnienia

  • Balkon
  • Garaż
  • Internet
  • Komórka
  • Parking
  • Piwnica
  • Telewizja kablowa
  • Winda

Lokalizacja

Zapraszamy na stronę SM "PIAST"